...
Bez kategoriikosmetyki do makijażupielęgnacja twarzytwarz

Krem BB Skin79 Hot Pink

Najlepiej sprzedającym się produktem firmy Skin79 i chyba najpopularniejszym na świecie kremem BB jest Super+ Beblesh Balm z serii Hot Pink. Był pierwszym tego typu kosmetykiem, który miałam przyjemność poznać.

 

krem BB firmy Skin79
krem BB firmy Skin79

Jego trzy podstawowe właściwości to: rozjaśnianie i wyrównanie kolorytu cery, osłona przed promieniowaniem słonecznym i działanie przeciwzmarszczkowe. Oprócz tego, dzięki zawartości wyciągów ze słonecznika, bluszczu i otrębów ryżowych, skutecznie chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego. Optymalny poziom nawilżenia i wygładzenie cery zapewnia z kolei Phyto-Complex, dostarczający skórze odpowiednio dobranych składników odżywczych.

 

W momencie aplikacji krem jest szary, ale po chwili doskonale dopasowuje się do naturalnego odcienia skóry, wyrównuje jej koloryt i delikatnie kryje. Może być stosowany na dwa sposoby: jako baza pod podkład albo samodzielnie, jako krem koloryzujący. Ja zazwyczaj wybieram drugą metodę, a jeśli potrzebuję nieco mocniejszego krycia, po prostu nakładam dwie warstwy. Krem ma lekką konsystencję, więc nie trzeba obawiać się efektu maski.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice