...
ciałoodnowa biologiczna i spapielęgnacja ciałazabiegi kosmetyczne

Hotel Spa… Podaruj sobie odrobinę luksusu

pinterest
pinterest

Wyobraźcie sobie niczym nieograniczoną przestrzeń, cudowne widoki, błogie lenistwo, relaks, regenerację ciała i duszy, wyśmienite jedzenie i dużo wolnego czasu…. Brzmi dobrze? I nie jest to tylko bajka. Nie są to też mgliste marzenia. Każdy z nas może sobie pozwolić na odrobinę luksusu. Każdy z nas powinien nawet to zrobić.

Żyjąc w biegu bardzo często zapominamy o sobie… skutkiem tego jest przemęczenie, wypalenie i coraz mniej energii do działania. W jaki sposób dodać sobie sił witalnych i poprawić urodę, na której odcisnęły się ślady zmęczenia i stresu? Najlepszym rozwiązaniem na wszelkie zło jest hotel Spa. W żadnym innym miejscu nie odpoczniecie i nie zrelaksujecie się tak, jak tutaj. Żadne inne miejsce nie postawi was na nogi tak, jak Spa. Różnego rodzaju masaże, baseny z wodą termalną, jacuzzi, zabiegi pielęgnacyjne cieplne i elektryczne, zabiegi w salonie kosmetycznym i fryzjerskim… to wszystko sprawi, że problemy dnia codziennego nie będą was już dręczyć.

Mogę śmiało powiedzieć, że hotel Spa jest miejscem niezwykłym, zapewniającym dobra zabawę i doskonałe samopoczucie.

Do Spa można wybrać się zarówno na codzienny zabieg, jak i niezapomniany weekend z przyjaciółką, bliską sercu osobą lub całą rodzinką. Większość hoteli Spa oferuje kompleksowe zabiegi wykonywane przez profesjonalistów z różnych dziedzin od dermatologów zaczynając, na kosmetologach kończąc. Zabiegi wykonywane w Spa mają poprawić nasze samopoczucie i zdrowie. Oprócz gładkiej cery i jędrnego ciała, w Spa można zadbać o każdy detal wyglądu.

zabiegi Spa (źródło: pinterest)
zabiegi Spa (źródło: pinterest)

Decydując się na wyjazd do Spa warto pamiętać, że hotel Spa hotelowi nierówny. Dobrze jest wcześniej zasięgnąć informacji na temat miejsca, do którego chcecie pojechać. Osobiście polecam wam MPM hotele Spa zlokalizowane na Mazurach i w Ciechocinku (o szczegółach przeczytacie pod adresem mpmhotelespa.pl). W hotelu na Mazurach byłam dokładnie rok temu i z pewnością jeszcze nie raz tam zawitam. I to nie tylko ze względu na piękno otaczającej natury, ale także ze względu na klimat tego miejsca, wyśmienite jedzenie i rewelacyjne zabiegi, które były zbawieniem dla mojego przemęczonego ciała i duszy.

Zarówno hotel Spa w Ciechocinku, jak i ten na Mazurach cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród gości z różnych zakątków Polski, a nawet i Europy. Nic w tym dziwnego, bowiem miejsca te są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Największą ich zaletą jest gościnność i doskonała jakość usług, o której przekonałam się na własnej skórze.

Na co można liczyć wybierając się do jednego z hoteli Spa MPM? Na pewno na cudowne kąpiele w basenie, w tym także w basenie solankowym, łaźnię kwiatową i aromasaunę. Na pewno na zabiegi welnness, które obejmują m.in. kąpiele w winie, łaźnię winną oraz rozluźniająco-odprężające masaże całego ciała. Na pewno na zabiegi o intrygującej nazwie natrysk wrażeń, prysznic z wiadrem saunowym oraz misa lodowa. W każdym z hoteli Spa MPM możemy wykonać również najpopularniejsze zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Prawdziwym hitem jest mezoterapia bezigłowa, czy endermologia.

Zachęcam was do odwiedzenia strony MPM hotele Spa Znajdziecie tam szczegóły dotyczące pobytów Spa i poszczególnych zabiegów z ogólnej oferty hoteli Spa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice