...
ciałoodnowa biologiczna i spazabiegi kosmetyczne

Pomysł na ekskluzywny prezent – masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami (źródło: pinterest)
Masaż gorącymi kamieniami (źródło: pinterest)

Każda z nas lubi ekskluzywne prezenty, zwłaszcza gdy te rozpieszczają nie tylko nasze ciało, ale i duszę. Każda z nas lubi od czasu do czasu podarować sobie odrobinę luksusu i tym luksusem obdarować bliską osobę. Dla mnie taką namiastką luksusu i szczęścia jednocześnie jest masaż gorącymi kamieniami. Moja przygoda z tego typu masażem rozpoczęła się w momencie, kiedy od przyjaciółki na urodziny otrzymałam voucher na masaż przy pomocy gorących kamieni. Nigdy nie przypuszczałam, że prezent ten sprawi mi tyle radości, a jednak…

Masaż gorącymi kamieniami to nie tylko wyśmienity pomysł na relaks i odprężenie. To także idealny sposób na zregenerowanie sił po długim wysiłku fizycznym lub ogólnym braku energii życiowej. Tego typu masaż jest cudownym rozwiązaniem dla wszystkich pań, które borykają się z pomarańczową skórką (cellulitem). Jest też genialnym rozwiązaniem dla osób mających problemy z przemianą materii lub częstymi zaparciami. Doskonale sprawdza się również w przypadku dolegliwości ortopedycznych, problemów z krążeniem oraz rwy kulszowej. Poza tym masaż przy pomocy gorących kamieni ułatwia pracę serca i poprawia samopoczucie, rozluźnia napięte mięśnie i stawy. Mało kto wie, że taki masaż neutralizuje złą energię i pomaga odzyskać równowagę psychiczną. Koi nerwy, łagodzi stres, wycisza, uspokaja, a także wpływa zbawiennie na skórę.

Masaż gorącymi kamieniami (źródło: pinterest)
Masaż gorącymi kamieniami (źródło: pinterest)

Na czym dokładnie polega masaż gorącymi kamieniami?

Tego typu masaż łączy w sobie drenaż, aromaterapię, akupresurę oraz termoterapię. W dużej mierze bazuje on na energii przepływającej przez całe ciało. Zadaniem osoby masującej jest usprawnienie przepływu energii przez zmęczony lub chory organizm. Masaż przeprowadzany jest kamieniami bazaltowymi, które wydobywa się z dna oceanu oraz kamieniami pochodzenia wulkanicznego, które po podgrzaniu pozostają ciepłe przez dość długi czas. Ciało rozgrzane przy pomocy takich kamieni poddawane jest spokojnemu i harmonijnemu masażowi ciepłymi olejkami eterycznymi.

Mogę śmiało powiedzieć, że masaż gorącymi kamieniami jest najlepszą odskocznią od rzeczywistości. Jest najlepszym prezentem, jaki możemy podarować sobie lub bliskiej nam osobie.

Jeśli i wy lubicie ekskluzywne prezenty i chcecie jednym z nich uszczęśliwić swoją mamę, przyjaciółkę, czy siostrę, to odsyłam was na stronę katalogmarzen.pl – ekskluzywny prezent

To właśnie na tej stronie znajdziecie vouchery na masaże gorącymi kamieniami, jak i wiele innych niespodzianek, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy osoby obdarowanej takim prezentem. Pamiętajcie, że Święta tuż tuż. Warto więc już teraz upolować coś odpowiedniego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice