...
demakijaż

Szybki, łatwy i efektywny demakijaż oczu – płyn dwufazowy Nivea

Kontynuując wątek efektywnego demakijażu prezentujemy produkt marki Nivea Visage – dwufazowy płyn do usuwania makijażu.

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu Nivea
Nivea – dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Dwufazowy płyn do demakijażu NIVEA VISAGE nie należy do kosmetyków drogich. Został on stworzony z myślą o kobietach, które nie lubią wydawać fortuny na tego typu produkty i z rozsądkiem podchodzą do zakupów. Jednakże mimo stosunkowo niskiej ceny, kosmetyk nie różni się niczym od preparatów z najwyższej półki. Co więcej, nie tylko im dorównuje, ale także niektóre z nich przewyższa. NIVEA VISAGE to płyn, który doskonale radzi sobie z różnego rodzaju makijażem, nawet tym najbardziej trwałym, wodoodpornym. Dużym plusem kosmetyku jest to, że w celu pozbycia się makijażu, wcale nie trzeba trzeć oczu. Wystarczy na chwilę przyłożyć do niego nasączony płynem wacik, a makijaż idealnie schodzi z oka.

Dużym plusem płynu jest jego oleista formuła, wzbogacona ekstraktem z bławatka, która chroni rzęsy i delikatne okolice oczu. Po użyciu kosmetyku ma się wrażenie doskonale nawilżonej i natłuszczonej skóry pod oczami.

Cechą, która również przemawia na korzyść płynu jest jego wydajność. Preparat starcza na naprawdę długi czas (nawet na kilka miesięcy).

Jedynym minusem może być pojawiający się problem z dokładnym wymieszaniem dwóch faz. Trzeba się sporo nagimnastykować, aby osiągnąć pożądany efekt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice