...
fryzurystylizacja włosów

Urocze i dziewczęce fryzury z grzywką

Jakie fryzury będą modne tego lata?. Na pewno powróci do nas gładka, gęsta grzywka, która swoje triumfy święciła już kilka lat temu. Nie sposób nie zauważyć, że na prostą grzywkę skusiła się już jedna z największych celebrytek – Kim Kardashian. Dawniej gładką, długą grzywkę nosiła również Rihanna i Nicole Richie. Nic w tym dziwnego, bowiem takie cięcie odświeża twarz i dodaje jej dziewczęcego uroku.

fryzura z grzywką

 

Poza tym grzywka (oczywiście pod warunkiem, że jest ładnie wyprostowana i zadbana) prezentuje się nadzwyczaj elegancko. Dodaje kobiecie również pewnej tajemniczości i pozwala całą uwagę skupić na oczach. Można nosić ją zarówno do rozpuszczonych włosów, jak również spiętych w kucyk lub gładki kok. Nie ma chyba kobiety, która nie wyglądałaby dobrze z grzywką. Ta fryzurka jest naprawdę bardzo twarzowa! Jedyną przeszkodą do jej obcięcia może być zbyt okrągła twarz. Faktycznie, paniom o okrągłej buzi grzywkę stanowczo się odradza.

fryzura z grzywką

 

Jak sobie radzić z grzywką? Jak ją ujarzmić? Przede wszystkim należy systematycznie dbać o jej odżywianie. Poza odżywkami do włosów, warto sięgać po serum na rozdwojone końcówki, dzięki którym włosy będą idealnie gładkie. Samo czesanie grzywki powinno odbywać się przy użyciu okrągłej szczotki, najlepiej na wilgotnych jeszcze włosach, w trakcie ich suszenia. Pamiętajcie – aby grzywka była idealna, nawiew powietrza z suszarki powinien być skierowany od góry do dołu, wzdłuż włosa. Nie zaszkodzi również wyprostować grzywkę prostonicą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice