...
kosmetyki

Żel do higieny intymnej Biały Jeleń

Hypoalergiczny żel do higieny intymnej Biały Jeleń to strzał w dziesiątkę. Jest bardzo delikatny, neutralny i bezzapachowy, a do tego naprawdę koi. To pierwszy żel do higieny intymnej, który mnie nie podrażniał i dlatego zyskał sobie stałe miejsce w mojej łazience.

żel do higieny intymnej
żel do higieny intymnej Biały Jeleń

 

Kosmetyki Biały Jeleń są przede wszystkim hypoalergiczne i bardzo naturalne. Dlatego nie uczulają, nie podrażniają i świetnie koją. Żel do higieny intymnej zawiera kwas mlekowy i posiada fizjologiczne pH. Zawarte w nim substancje myjące są bardzo łagodne. Dlatego jest tak delikatny i neutralny. Dzięki zawartości ekstraktu z chabra i pantenolu ma działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. W regeneracji pomaga alantoina. Już po kilku dniach stosowania można zauważyć różnicę – podrażnienia znikają, pozostaje tylko uczucie świeżości. Systematyczne stosowanie znacząco poprawia komfort miejsc intymnych. Z czystym sumieniem mogę polecić hypoalergiczny żel do higieny intymnej Biały Jeleń.

 

One comment
  1. Gosela

    To fakt, Biały Jeleń to strzał w dziesiątkę jeśli jest się alergikiem. Z resztą wszystkie kosmetyki z tej serii są godne polecenia. Ja używam i jestem zadowolona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice