...
akcesoria do włosówPoradnikistylizacja włosówtwarzwłosy

Gadżet, który warto posiadać – maszynka do strzyżenia

mężczyzna uśmiecha się do lustra podczas podgalania włosów maszynką do strzyżeniaSą takie gadżety, bez których współczesny mężczyzna po prostu nie może się obejść. Jednym z nich jest maszynka do strzyżenia zarostu, drugim – maszynka do strzyżenia (kliknij) włosów, bo po co wydawać pieniądze na fryzjera (często niemałe), żeby tylko przyciąć boki lub niesforne kosmyki? A co powiecie na urządzenie, które będzie maszynką i do strzyżenia włosów i do strzyżenia zarostu? Tak, wiem – brzmi idealnie!

Maszynka do strzyżenia Rowenta– gadżet idealny

Większość współczesnych panów lubi dbać o swój wygląd. Idealnie przycięty zarost czy modna fryzura, nie dziwią dziś nikogo. Co więcej – spotykają się z dużym uznaniem, szczególnie ze strony płci pięknej. Dla panów, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą i lubią zawsze (bez względu na porę dnia i nocy) wyglądać perfekcyjnie, idealnym gadżetem będzie maszynka do strzyżenia znanej i cenionej marki ROWENTA, która poza strzyżeniem włosów pozwala również na wygodne przycięcie zarostu. Taka maszynka do strzyżenia pozwala wyczarować modną fryzurę w zaciszu własnego domu – bez konieczności umawiania się do fryzjera, wychodzenia z domu, itp. Panowie, którzy są w posiadaniu tego typu maszynki zgodnym głosem przyznają, że jest ona bardzo fajnym rozwiązaniem.

maszynka do strzyżenia Rowenta - model Wet & Dry TN5120
maszynka do strzyżenia Rowenta – model Wet & Dry TN5120

Maszynka do strzyżenia Rowenta – dla każdego coś odpowiedniego

Dla panów, którzy chcą tylko podrasować swoją fryzurę, maszynka do strzyżenia Rowenta będzie jak znalazł. Fajnym i godnym polecenia modelem jest Rowenta N5120. Dzięki technologii Wet&Dry, maszynkę można używać również podczas brania prysznica. Wygodnym modelem jest też model TN4800 z technologią Vacuum, zasysający przystrzyżone włosy do pojemnika. Regulacja długości cięcia 0,5 – 29 mm pomaga w dokładnym strzyżeniu. Dla brodaczy idealna będzie maszynka do strzyżenia Rowenta TN3620. Jest to idealne urządzenie do stylizacji zarostu.

maszynka Rowenta z technologią Vacuum - zasysania przystrzyżonych włosów do pojemnika
maszynka Rowenta z technologią Vacuum – zasysanie przystrzyżonych włosów do pojemnika

Maszynka do strzyżenia Rowenta – gadżet wszechstronny

W przeciwieństwie do innych tego typu urządzeń, maszynka do strzyżenia Rowenta jest bardzo uniwersalna, wszechstronna i wygodna w użytkowaniu. Pozwala na wyczarowanie modnej fryzury i eleganckiego zarostu w dosłownie parę minut. Dużą zaletą maszynek Rowenta jest niewielki rozmiar, który pozwala schować gadżet do bagażu podręcznego i tym samym mieć zawsze przy sobie, niezależnie od tego dokąd się jedzie lub leci. Poza tym, dołączony akumulator pozwala podładować maszynkę w każdym miejscu, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice