...
kosmetyki do makijażumakijażPoradnikitwarz

Modny makijaż wiosna – lato 2017

uroda trendy 2017 - p2
źródło: www.elle.pl

Niby powinna być już wiosna. Niestety, pogoda coś nam grymasi i zamiast słońca serwuje deszcz. Trudno. Czas ten warto wykorzystać na zapoznawanie się z najnowszymi trendami – również w makijażu i kompletowaniu niezbędnych kosmetyków. Dzięki temu w momencie, kiedy wiosna rozkręci się na całego, będziemy gotowe, by wyjść jej naprzeciw. Jaki będzie najmodniejszy makijaż sezonu wiosna-lato 2017? Na pewno zaskakujący i odważny. Główną rolę będą grały w nim odcienie niebieskiego, fioletu i pomarańczowego. Tak nielubiany kiedyś niebieski cień do powiek, będzie teraz prawdziwym hitem! Całe szczęście miłośniczki klasyki również znajdą coś dla siebie. Do łask wraca make up – no make up. Jeśli chcecie być w trendach tej wiosny, koniecznie zapoznajcie się z ofertą marki p2. Wśród proponowanych przez nią kosmetyków do makijażu, można znaleźć wiele nowoczesnych produktów silnie związanych z najnowszymi trendami mody. Dlaczego warto bliżej poznać markę p2? Bo jako jedna z nielicznych łączy wysoką jakość z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi do produkcji kosmetyków. Kosmetyki marki p2 dostępne są m.in. w drogeriach Hebe. Ale wracając do urodowych trendów na ten sezon…

W roli głównej: usta

Najmodniejsze makijaże na wiosnę akcentują usta. Wielbicielki mocno podkreślonych, czerwonych ust będą mogły do woli eksperymentować z odcieniami. Czerwony rządzi – od koralu po karmin. Szalenie modne będą usta w odcieniach bordo, a nawet i brunatnym. Błyszczyki i pomadki w najmodniejszych odcieniach sezonu, znajdziecie m.in. w ofercie marki p2 (sprawdź).

Inna kreska

Wiosną 2017 dużo do powiedzenia będą miały eyelinery. Ale uwaga! Tym razem kosmetyku używamy w dość przewrotny sposób, a mianowicie nie tylko na górnej powiecie, ale także na dolnej. Co więcej – modne kreski powinny być nieregularne i lekko rozmazane. Hitem będą eyelinery kolorowe, zwłaszcza te w odcieniach błękitnego i granatu! Eyelinery to mocna strona wspominanej wcześniej marki p2. Kobiety je kochają za idealnie wyprofilowane pędzelki i trwałość. Sprawdźcie koniecznie!

Klasyka w cenie

Niektóre kobiety lubią sprawdzone rozwiązania. Cienka, czarna kreska, mocno wytuszowane rzęsy, muśnięte różem policzki i błyszczyk o złotym wykończeniu na ustach – to dla wielu ideał makijażu. Taki make up będzie też modny tej wiosny. Co najważniejsze, będziemy mogły nosić go od rana do wieczora.

Make up – no make up

Makijaż, który wygląda jakby wcale go nie było to wbrew pozorom jeden z najtrudniejszych trendów. Potrzeba tu sporo umiejętności i wiedzy o formułach kosmetyków, żeby wiedzieć jaki finalnie dadzą efekt. Uwaga! W tym sezonie rezygnujemy z nachalnego rozświetlacza i wybieramy bardziej subtelny blask.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice