...
Poradnikistylizacja włosówwłosy

Sprawdzone sposoby na cienkie włosy

sposoby na cienkie włosy

Gęste i zdrowe włosy są wizytówką każdej z nas. Niestety, wiele kobiet boryka się z cienkimi i oklapniętymi włosami. Spokojnie, to żadna tragedia. To czego nie dała nam matka natura, same możemy sobie zapewnić. Istnieje bowiem wiele sposobów na cienkie i oklapnięte włosy. I wcale nie musisz od razu wydawać na nie wszystkich oszczędności! Poniżej znajdziesz 3 proste sposoby na dodanie włosom gęstości i objętości. Zaczynamy!

Odżywki do włosów

Stosowanie odżywek do włosów to ważny punkt w ich pielęgnacji. Niestety większość z nas popełnia jeden podstawowy błąd, a mianowicie nakłada na włosy zbyt dużą ilość preparatu. Efekt tego jest taki, że od nadmiaru preparatu włosy staną się ciężkie i oklapnięte. Uważaj więc na to, ile odżywki nakładasz na włosy i nie stosuj jej zbyt często. Raz czy dwa razy w tygodniu z powodzeniem wystarczy. Warto też tradycyjne odżywki zamienić na te w sprayu. Są zdecydowanie lżejsze i mniej obciążają włosy.

Suszenie włosów

Jeśli myślisz, że nie ma znaczenia w jaki sposób suszyć swoje włosy, to jesteś w błędzie. Jeśli masz cienkie włosy powinnaś zawsze suszyć je z głową skierowaną ku dołowi. Tego typu zabieg genialne podwaja objętość włosów i sprawia, że te stają się podniesione u nasady. Efekt jest taki, że włosów wydaje się być więcej.

Cieniowanie włosów

Bardzo często kluczem do sukcesu jest wycieniowanie fryzury. Ten prosty i szybki zabieg fryzjerki zwiększy objętość włosów i pozwoli uzyskać efekt bujniejszej fryzury. Wycieniowane włosy będą sprawiały wrażenie, jakby było ich więcej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice