...
kosmetyki do makijażumakijażtwarz

Lakiery do ust

modne lakiery do ust

Myślisz, że jak makijaż ust to tylko pomadka, szminka lub błyszczyk? Na pewno o niczym nie zapomniałaś? W ostatnim czasie bardzo modnym gadżetem stały się lakiery do ust. Mimo, że brzmi to dość dziwnie, to jednak zasługuje na większą uwagę. Lakiery do ust to idealne rozwiązanie dla kobiet i dziewczyn, które lubią trwały i jednocześnie błyszczący makijaż. Jak wiecie, zwykły błyszczyk lubi znikać po krótkiej chwili. Lakier do ust trzyma się na ustach o wiele dłużej i do końca nie traci na swym blasku.

Czym jest lakier do ust?

Lakiery do ust łączą w sobie zalety szminki i błyszczyku, a więc intensywny kolor i blask. Do tego kosmetyk ten jest szalenie trwały. Niektóre lakiery są tak trwałe, że bywają trudne do zmycia. Przydatny będzie tu płyn do zmywania wodoodpornego makijażu. Oznacza to jedno – potrafią przetrwać nawet całą noc. Idąc tym tropem, lakiery są najlepszym kosmetykiem do wykonania wieczorowego makijażu. Świetnie sprawdzą się też przy okazji zabaw sylwestrowej! Zdecydowana większość dostępnych na rynku lakierów do ust posiada specjalny aplikator w postaci pędzelka lub gąbki. Ma on ułatwiać i tak już nieco trudne nałożenie kosmetyku na usta.

Błysk i mat

Większość lakierów ma błyszczące, niemal lustrzane wykończenie. Jeśli jednak nie lubisz nadmiernego blasku na ustach, wybierz lakier o wykończeniu matowym, aksamitnym. Na pewno świetnie sprawdzi się on w codziennych sytuacjach, kiedy to nie lubimy nadmiernie błyszczeć.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice