...
stylizacja włosówwłosy

Gadżet, który warto mieć – suszarka z dyfuzorem

suszarka z dyfuzorem firmy rowenta

Suszarka to dla większości kobiet niezbędne urządzenie. Warto, a niekiedy nawet trzeba ją mieć w swojej łazience. Nie będę Wam pisać o tym, jak bardzo ułatwia ona życie i rozwiązuje wiele problemów. Ale uwaga! Nie da się ukryć, że niewłaściwie dobrana suszarka potrafi wyrządzić więcej krzywd niż dobrego. Na tego typu sprzęcie nie warto oszczędzać. Lepiej zaoszczędzić trochę grosza i wybrać urządzenie z wyższej półki. W końcu zdrowe i piękne włosy to często największy nasz atut, a przy okazji tajna kobieca broń 😉

Suszarka z dyfuzorem

W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszy się suszarka z dyfuzorem. Chcąc mieć piękne włosy, na pewno warto ją posiadać. Czym dokładnie jest dyfuzor? To nic innego jak szeroka, plastikowa nakładka na suszarkę posiadająca dość charakterystyczne długie wypustki. Na pewno wiecie o co chodzi, bo większość dobrych i profesjonalnych suszarek jest w nią wyposażona. Ten niewielki z pozoru gadżet (dyfuzor) jest niezastąpiony za każdym razem, gdy chcemy przy pomocy suszarki ułożyć loki lub dodać fryzurze objętości poprzez podniesienie włosów. Dyfuzor nadaje się zarówno do układania naturalnych loków, jak i tworzenia romantycznych fal. Jeśli więc z natury mamy proste włosy, suszarka z dyfuzorem pomoże nam odmienić wizerunek i stworzy wymarzone loki.

Czy to naprawdę przydatne?

Od razu odpowiadam – tak! Suszarka z dyfuzorem to gadżet, który warto posiadać w swoim domu. Nawet jeśli na co dzień nie bawimy się w układanie włosów, to z całą pewnością od czasu do czasu będziemy chciały zmienić wygląd i wykorzystać magiczną moc dyfuzora. Poza tym, warto pamiętać, że taki dyfuzor można w każdym momencie zdjąć i suszyć włosy bez niego.

Czy to trudne w użyciu?

Suszarka z dyfuzorem (więcej), jak każdy inny tego typu gadżet wymaga od nas pewnej wprawy. To fakt. Na początku może być nieco dziwnie, ale z czasem modelowanie włosów przy użyciu dyfuzora stanie się dziecinne proste. Stylizacja dyfuzorem wymaga cierpliwości. Technika przedstawia się tak: na podsuszone włosy nakładamy piankę do utrwalania skrętu, następnie włosy dzielimy na grube pasma i suszymy układając je na dyfuzorze, który przykładamy do głowy i przekręcamy o 180 stopni. I tak w kółko, aż wszystkie pasma zostaną wysuszone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice