...
fryzurystylizacja włosówwłosy

Uczesz się jak gwiazda – cornrows, czyli warkoczyki

Sezon letni, to czas beztroski, szaleństwa i ogromu możliwości, także w kwestii tego, co mamy na głowie. Najnowszym trendem w stylizacji fryzur są warkoczyki, zwane po angielsku CORNROWS. Należy w tym miejscu podkreślić, że nie chodzi tu o dwa tradycyjne warkoczyki, jakie zwykły nosić małe dziewczynki, a o cienkie warkoczyki, zaplatane z jednej strony głowy.

Nie tylko wyglądają one stylowo, ale także (o ile wierzyć stylistom fryzur) odejmują lat. Warkoczykom nie można zarzucić niczego. Z jednej strony są szalone, ale nie wulgarne. Z drugiej zaś są eleganckie, ale nie nudne. Są oryginalne, nietuzinkowe i stylowe. Z pewnością taka fryzura powinna zagościć na waszej głowie w obecnie panującym sezonie wakacyjnym.

Osobiście muszę przyznać, że na tego typu fryzurę zwróciłam uwagę stosunkowo niedawno. Wszystko za sprawą przyjaciółki, która wybierała się na przyjęcie weselne i to właśnie z warkoczyków uczyniła „wisienkę na torcie” swojego looku. Efekt? Piorunujący i zachwycający. Mnie uczesanie to spodobało się tak bardzo, że postanowiłam poszukać w sieci odpowiednich inspiracji dla siebie.

Nie musiałam długi szukać, by przekonać się, że na cienkie warkoczyki zdecydowało się również wiele gwiazd. Warkoczyki gościły już na głowach Jennifer Aniston, Kristen Stewart, Kim i Khloe Kardashian. Na warkoczyki zdecydowała się także jedna z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych modelek ostatnich czasów – Cara Delevingne.

Skusicie się? Bo ja na pewno!

2 comments
  1. Karolina

    Genialny pomysł!!!! Bardzo mi się takie warkoczyki podobają i na pewno sobie takie zafunduję. Najbardziej podobają mi się warkoczyki u Shakiry 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice