...
badania lekarskielekarze specjalisciZdrowie

Gdzie szukać dobrego ginekologa?

Wizyta u ginekologa do dziś stanowi temat tabu. Panie nadal demonizują wizyty o ginekologa, snują czarne scenariusze o protekcjonalnych specjalistach i bolących badaniach. Tymczasem medycyna poszła do przodu, zatem wszystkie badania ginekologiczne są naprawdę bezpieczne i przede wszystkim bardzo krótkie. Zanim się obejrzymy, zejdziemy z fotelu 🙂 Warto poszukać dobrego ginekologa w pobliżu swojego miejsca zamieszkania i trwać przy nim wiernie. Gdzie go znaleźć?

W kręgu rodzinnym

Wywiad rodzinny sprawdza się w każdej sytuacji, zwłaszcza jeśli chodzi o wybór dobrego ginekologa.  Można w końcu zapytać o kontakt do specjalisty kogoś z najbliższego otoczenia. Mama, siostra, kuzynka lub bratowa – z pewnością te panie chodzą do ginekologa i mogą polecić takiego specjalistę, który jest delikatny, komunikatywny i doskonale wykształcony.

W wyszukiwarce internetowej

Podobno jeżeli nie ma Cię w Internecie, to nie istniejesz 🙂 Nie dziwi zatem fakt, że każdy lekarz specjalista chce zaistnieć w sieci i zakłada strony internetowe dla swoich gabinetów. Dzięki nim możemy szybko sprawdzić wszystkie informacje dotyczące ginekologa, m.in.: specjalizację, kursy, staż pracy lekarza, a nawet wygląd gabinetu. To szczególnie ważne dla pań, bo idąc na wizytę, wiedzą z kim będą miały do czynienia i jak wyposażony jest gabinet, m.in. czy jest parawan, etc.

Jak znaleźć ginekologa w przykładowym mieście? To nic trudnego! Wystarczy usiąść przed komputerem i w wyszukiwarkę internetową wpisać np. ginekolog Katowice (sprawdź). Już! Wtedy możemy zapoznać się z ofertami wielu specjalistów, sprawdzić, czy lekarz jest także położnikiem, a może i endokrynologiem… Zaufaną stroną jest www.ginweb.pl, na której można znaleźć znakomitych specjalistów z zakresu ginekologii.  Na tej stronie znajdziecie wiele szczegółowych informacji – nawet zakres usług świadczonych przez danego lekarza.

Na forach internetowych

Polecam również zarejestrować się na jakimś forum medycznym, gdzie można podzielić się doświadczeniami na temat wizyt u ginekologów. Posty o lekarzach można przeczytać także bez konieczności rejestracji. Wiele for medycznych działa podobnie, jak wyszukiwarki lekarzy, tj. wystarczy wpisać w okienko np. ginekolog Katowice, aby zobaczyć opinie na temat specjalistów w tym mieście. Bardzo proste! Prawda!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice