...
badania lekarskiechoroby i problemy zdrowotnesłużba zdrowiaZdrowiezdrowie kobiety

Rakowi wspak z ING?

Towarzystwo ubezpieczeniowe ING Życie posiada w swojej ofercie polisę zabezpieczającą klientów na wypadek walki z chorobą nowotworową.

Zaroszenie na badania
Zaproszenie na badania przeprowadzane w ramach akcji ING

Polisa, która ma gwarantować nam środki na walkę z choroba nowotworową budzi wiele kontrowersji. Pod koniec marca Komisja Etyki Reklamy uznała, że jeden z reklamujących ją spotów narusza normy Kodeksu Etyki Reklamy, ponieważ może wywoływać u odbiorcy poczucie, że ubezpieczając się pokonujemy raka (bohaterka reklamy, która wykupiła ubezpieczenie, pstryka na raka zwizualizowanego jako pomarańczowa ikonka na ekranie, a on natychmiast znika).

Z drugiej jednak strony to jedyne dostępne na rynku ubezpieczenie, które zarówno kobietom jak i mężczyznom daje możliwość zabezpieczenia środków na potrzeby ewentualnego przeprowadzenia skutecznej terapii w przypadku zachorowania na raka. ING wprowadziło do swojej oferty nowy produkt w 2012 roku, w ramach własnej kampanii Zrób Rakowi Wspak. Ubezpieczenie na wypadek nowotworu ONA i ON występuje w trzech wariantach. Najszersza opcja uwzględnia niemal wszystkie nowotwory złośliwe, wiele nowotworów niezłośliwych oraz część zmian w stadium przedinwazyjnym. Środki z polisy wypłacane są etapami, a klient może otrzymać do 150% wartości ubezpieczenia.

Niezależnie od akcji promocyjnej oferty, ING życie prowadzi także kampanię edukacyjną i zaprasza swoich klientów na bezpłatne badania profilaktyczne.

One comment
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice