...
Zdrowiezdrowie kobiety

Receptura na piękno – zabieg w klinice medycyny estetycznej

Wygląd zewnętrzny jest bardzo istotny we współczesnym społeczeństwie. Niestety… młodość przemija, a wraz z uciekającym czasem pojawiają się zmarszczki, które niełatwo jest zaakceptować, zwłaszcza w czasie, kiedy piękno kobiety jest ogromną wartością. Na szczęście odświeżenie urody jest możliwe poprzez używanie kremów bogatych w składniki odmładzające, zdrowy styl życia i … zabiegi medycyny estetycznej, które cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. W ostatnim czasie widoczny jest boom na usuwanie zmarszczek i wypełnianie ust, szczególnie w środowisku gwiazd. Zabiegi te są coraz tańsze i dostępne dla każdego w klinikach medycyny estetycznej.

img5

Wypełnianie ust

Piękny makijaż ust dodaje blasku i charakteru. Ale co zrobić, gdy mamy wąskie usta lub ich kontur jest słabo zarysowany? Możemy je wypełnić w gabinecie medycyny estetycznej, poddając się zabiegowi wstrzykiwania botoksu. Zabieg wykonywany jest w znieczulenie miejscowym. Preparat wstrzykiwany jest bardzo cienką igłą lub przy użyciu kanuli. Efekt wypełnienia ust jest widoczny natychmiastowo. Decydując się na botoks, możecie wypełnić także drobne zmarszczki wokół ust oraz podnieść opadające kąciki ust. Dzięki temu wasz uśmiech stanie się pełniejszy i odmłodzony. Bez obaw – zabieg jest w pełni bezbolesny, a jedyne przeciwwskazania do jego wykonania to: ciąża i alergia na botoks.

Usuwanie zmarszczek

Nie jest tajemnicą, że skóra wokół oczu wraz z wiekiem staje się mniej elastyczna, jędrna i gładka. Pojawiają się zmarszczki, których chcielibyśmy jak najszybciej się pozbyć. Oddając się w ręce lekarza medycyny estetycznej, możemy również liczyć na zabieg z użyciem kwasu hialurononowego, który jest powszechnie uważany za „eliksir młodości”. Preparaty zawierające ten drogocenny składnik wypełniają zmarszczki, a jeżeli są stosowane regularnie sprawiają, że zmarszczki są usunięte raz na zawsze. Co więcej efekt tego zabiegu utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy, zatem o wiele dłużej niż po wstrzyknięciu botoksu.

Drogie Panie! Chcecie oddać się w ręce lekarza medycyny estetycznej? To zróbcie rozeznanie w internecie i w swoim mieście! Jeżeli np. mieszkacie w Warszawie, wypełnianie ust i usuwanie zmarszczek polecam w klinice FaceMed (sprawdź).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice