...
choroby i problemy zdrowotneprodukty farmaceutyczneZdrowie

Suplementacja, profilaktyka i zdrowa wątroba

Niestety wiele osób z doświadczenia zna mniej lub bardziej poważne dolegliwości wątroby. Czasem są to problemy chwilowe, będące wynikiem kulinarnych grzeszków. Ale w przypadku wielu osób mogą być to stałe dolegliwości, a nawet przewlekłe stany chorobowe. Niestety trzeba podkreślić, że w większości przypadków są to problemy, na które pacjenci zapracowali poprzez fatalne nawyki żywieniowe, brak ruchu oraz używki.

tabletki na wątrobę
tabletki na wątrobę Hepatil (źródło: strona producenta)

Mamy wpływ za kondycję wątroby

Zapewne każdy chętnie podpisze się pod stwierdzeniem, że o wątrobę trzeba dbać. Jest to narząd, który umożliwia prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Wystarczy wymienić najistotniejsze funkcje takie jak filtrowanie krwi, oczyszczanie organizmu z toksyn, metabolizowanie tłuszczów i synteza wielu składników odżywczych. A to przecież jeszcze nie wszystko. Wątroba odpowiada za magazynowanie potrzebnych nam witamin oraz składników odżywczych i minerałów, które są w razie potrzeby uwalniane do organizmu. Tymczasem wiele osób po macoszemu traktuje ten ważny organ, fundując mu tłustą, niezdrową dietę, siedzący tryb życia, kawę, alkohol i nikotynę. Nawet jeśli doraźnie pomogą odpowiednie suplementy i tabletki na wątrobę, na dłuższą metę nie zastąpią zdrowego trybu życia.

Co możemy zrobić dla zdrowia wątroby

Zdrowa, urozmaicona dieta, aktywność fizyczna. Wiadomo, że to fundamenty dobrej kondycji wątroby, a co za tym idzie całego organizmu. Zresztą producenci suplementów, tabletek na wątrobę, takich jak Hepatil, wyraźnie podkreślają tę zależność, przypominają o niej w każdej ulotce. Suplementacja jest oczywiście istotnym elementem, tabletki na wątrobę łagodzą podrażnienia, wspomagają przyswajanie składników odżywczych. Kluczem do zdrowia i sprawnej wątroby jest jednak zmiana nawyków żywieniowych, a także profilaktyka obejmująca diagnostykę i badania wątroby.

Dla dobra wątroby – Hepatil

W przypadku dolegliwości wątrobowych, w okresie rekonwalescencji, można oczywiście wspomóc się suplementami. Przy czym należy to skonsultować z lekarzem.

Tabletki na wątrobę Hepatil to jeden z preparatów, który jest zalecany profilaktycznie i doraźnie. Pacjenci mogą zażywać standardowy Hepatil z czynną choliną, która efektywnie metabolizuje tłuszcze i wspiera pracę wątroby. Można również sięgnąć po Hepatil Complex, w którym cholinę uzupełnia działanie ekstraktu z karczocha i witamin B6, B2 oraz tiaminy. Skuteczną detoksykację organizmu wspomagają tabletki na wątrobę Hepatil Detox wzbogacony dodatkowo o Chlorella Powder. Zestaw aktywnych składników oczyszcza organizm z toksyn, metali ciężkich i stymuluje prawidłową pracę wątroby. Kompozycja składników takich jak cholina, ekstrakt z karczocha, z mięty pieprzowej oraz korzenia mniszka lekarskiego, to Hepatil Trawienie. Jak ławo się domyślić ten preparat ma dobroczynny wpływ na prawidłowy przebieg procesów trawiennych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice