...
choroby i problemy zdrowotneprodukty farmaceutyczneZdrowie

Suplementacja, profilaktyka i zdrowa wątroba

Niestety wiele osób z doświadczenia zna mniej lub bardziej poważne dolegliwości wątroby. Czasem są to problemy chwilowe, będące wynikiem kulinarnych grzeszków. Ale w przypadku wielu osób mogą być to stałe dolegliwości, a nawet przewlekłe stany chorobowe. Niestety trzeba podkreślić, że w większości przypadków są to problemy, na które pacjenci zapracowali poprzez fatalne nawyki żywieniowe, brak ruchu oraz używki.

tabletki na wątrobę
tabletki na wątrobę Hepatil (źródło: strona producenta)

Mamy wpływ za kondycję wątroby

Zapewne każdy chętnie podpisze się pod stwierdzeniem, że o wątrobę trzeba dbać. Jest to narząd, który umożliwia prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Wystarczy wymienić najistotniejsze funkcje takie jak filtrowanie krwi, oczyszczanie organizmu z toksyn, metabolizowanie tłuszczów i synteza wielu składników odżywczych. A to przecież jeszcze nie wszystko. Wątroba odpowiada za magazynowanie potrzebnych nam witamin oraz składników odżywczych i minerałów, które są w razie potrzeby uwalniane do organizmu. Tymczasem wiele osób po macoszemu traktuje ten ważny organ, fundując mu tłustą, niezdrową dietę, siedzący tryb życia, kawę, alkohol i nikotynę. Nawet jeśli doraźnie pomogą odpowiednie suplementy i tabletki na wątrobę, na dłuższą metę nie zastąpią zdrowego trybu życia.

Co możemy zrobić dla zdrowia wątroby

Zdrowa, urozmaicona dieta, aktywność fizyczna. Wiadomo, że to fundamenty dobrej kondycji wątroby, a co za tym idzie całego organizmu. Zresztą producenci suplementów, tabletek na wątrobę, takich jak Hepatil, wyraźnie podkreślają tę zależność, przypominają o niej w każdej ulotce. Suplementacja jest oczywiście istotnym elementem, tabletki na wątrobę łagodzą podrażnienia, wspomagają przyswajanie składników odżywczych. Kluczem do zdrowia i sprawnej wątroby jest jednak zmiana nawyków żywieniowych, a także profilaktyka obejmująca diagnostykę i badania wątroby.

Dla dobra wątroby – Hepatil

W przypadku dolegliwości wątrobowych, w okresie rekonwalescencji, można oczywiście wspomóc się suplementami. Przy czym należy to skonsultować z lekarzem.

Tabletki na wątrobę Hepatil to jeden z preparatów, który jest zalecany profilaktycznie i doraźnie. Pacjenci mogą zażywać standardowy Hepatil z czynną choliną, która efektywnie metabolizuje tłuszcze i wspiera pracę wątroby. Można również sięgnąć po Hepatil Complex, w którym cholinę uzupełnia działanie ekstraktu z karczocha i witamin B6, B2 oraz tiaminy. Skuteczną detoksykację organizmu wspomagają tabletki na wątrobę Hepatil Detox wzbogacony dodatkowo o Chlorella Powder. Zestaw aktywnych składników oczyszcza organizm z toksyn, metali ciężkich i stymuluje prawidłową pracę wątroby. Kompozycja składników takich jak cholina, ekstrakt z karczocha, z mięty pieprzowej oraz korzenia mniszka lekarskiego, to Hepatil Trawienie. Jak ławo się domyślić ten preparat ma dobroczynny wpływ na prawidłowy przebieg procesów trawiennych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice