...
Bez kategoriiPoradniki

Magia od Jacques Battini

magic jacques battini
źródło: www.hebe.pl

Która z nas nie kocha pięknych i zmysłowych zapachów? To one dopełniają nasze stylizacje, dodają pewności siebie, zmysłowości, kobiecości… Nierzadko, to właśnie zapachy podkreślają naszą osobowość. Niektórzy zwykli mówić: pokaż mi swój zapach, a powiem ci kim jesteś. Ostatnio na rynku jednym z najbardziej pożądanych zapachów jest MAGIC od Jacques Battini. To stosunkowo nowa marka perfum (powstała w 2012r.), która zdążyła już pozyskać całkiem pokaźne grono fanek. Jak pachnie MAGIC?

Elegancka świeżość

MAGIC od Jacques Battini to zapach świeży i pozbawiony mdłych, lepiących się nut. Co nie oznacza, że całkowicie pozbawiony jest słodyczy. Słodkie oblicze MAGIC ujawnia się dopiero po nałożeniu zapachu na skórę. Nie jest to jednak słodycz, która męczy. Perfumy Jacques Battini dodają energii, poprawiają humor i genialnie podkreślają kobiecość. To zdecydowanie najlepsze perfumy na wiosnę i lato. Są jak świeży podmuch wiatru. Z jednej strony pobudzają do działania, z drugiej – subtelnie uwodzą i zniewalają. Idealnie komponują się ze zwiewnymi sukienkami.

Co skrywa MAGIC?

Na pierwszy plan (nuta głowy) wysuwa się duet melon + liście fiołka. Daje on delikatnie słodki, pudrowy, drzewno-kwiatowy aromat, przechodzący niezauważalnie w zapach wodny, morski, przez klientki nazywany „ogórkowym”. Ale to nie wszystko. MAGIC Jacques Battini uwodzi też aromatem kwiatu róży. Całość z kolei zwieńczona jest akcentem piżmowo-ziołowym, który wprowadza ład i harmonię.

Zapach ukryty w eleganckim flakonie

Sam zapach MAGIC to jedno. Uwadze na pewno nie umyka flakon perfum. Niby prosty i minimalistyczny, ale dzięki jednemu detalowi zyskuje na elegancji. Jeśli się przyjrzycie, to zauważycie małe połyskujące oczko ukryte z przodu flakonu. Jest to prawdziwy kryształek Svarowskiego, który pięknie i luksusowo mieni się w świetle toaletki. Taki klejnot na pewno warto posiadać!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice