...
ciałoodnowa biologiczna i spazabiegi kosmetyczne

Pomysł na ekskluzywny prezent – masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami (źródło: pinterest)
Masaż gorącymi kamieniami (źródło: pinterest)

Każda z nas lubi ekskluzywne prezenty, zwłaszcza gdy te rozpieszczają nie tylko nasze ciało, ale i duszę. Każda z nas lubi od czasu do czasu podarować sobie odrobinę luksusu i tym luksusem obdarować bliską osobę. Dla mnie taką namiastką luksusu i szczęścia jednocześnie jest masaż gorącymi kamieniami. Moja przygoda z tego typu masażem rozpoczęła się w momencie, kiedy od przyjaciółki na urodziny otrzymałam voucher na masaż przy pomocy gorących kamieni. Nigdy nie przypuszczałam, że prezent ten sprawi mi tyle radości, a jednak…

Masaż gorącymi kamieniami to nie tylko wyśmienity pomysł na relaks i odprężenie. To także idealny sposób na zregenerowanie sił po długim wysiłku fizycznym lub ogólnym braku energii życiowej. Tego typu masaż jest cudownym rozwiązaniem dla wszystkich pań, które borykają się z pomarańczową skórką (cellulitem). Jest też genialnym rozwiązaniem dla osób mających problemy z przemianą materii lub częstymi zaparciami. Doskonale sprawdza się również w przypadku dolegliwości ortopedycznych, problemów z krążeniem oraz rwy kulszowej. Poza tym masaż przy pomocy gorących kamieni ułatwia pracę serca i poprawia samopoczucie, rozluźnia napięte mięśnie i stawy. Mało kto wie, że taki masaż neutralizuje złą energię i pomaga odzyskać równowagę psychiczną. Koi nerwy, łagodzi stres, wycisza, uspokaja, a także wpływa zbawiennie na skórę.

Masaż gorącymi kamieniami (źródło: pinterest)
Masaż gorącymi kamieniami (źródło: pinterest)

Na czym dokładnie polega masaż gorącymi kamieniami?

Tego typu masaż łączy w sobie drenaż, aromaterapię, akupresurę oraz termoterapię. W dużej mierze bazuje on na energii przepływającej przez całe ciało. Zadaniem osoby masującej jest usprawnienie przepływu energii przez zmęczony lub chory organizm. Masaż przeprowadzany jest kamieniami bazaltowymi, które wydobywa się z dna oceanu oraz kamieniami pochodzenia wulkanicznego, które po podgrzaniu pozostają ciepłe przez dość długi czas. Ciało rozgrzane przy pomocy takich kamieni poddawane jest spokojnemu i harmonijnemu masażowi ciepłymi olejkami eterycznymi.

Mogę śmiało powiedzieć, że masaż gorącymi kamieniami jest najlepszą odskocznią od rzeczywistości. Jest najlepszym prezentem, jaki możemy podarować sobie lub bliskiej nam osobie.

Jeśli i wy lubicie ekskluzywne prezenty i chcecie jednym z nich uszczęśliwić swoją mamę, przyjaciółkę, czy siostrę, to odsyłam was na stronę katalogmarzen.pl – ekskluzywny prezent

To właśnie na tej stronie znajdziecie vouchery na masaże gorącymi kamieniami, jak i wiele innych niespodzianek, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy osoby obdarowanej takim prezentem. Pamiętajcie, że Święta tuż tuż. Warto więc już teraz upolować coś odpowiedniego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice