...
akcesoria do włosówfryzuryPoradnikistylizacja włosówwłosy

Must have: maszynki do strzyżenia

źródło: rowenta.pl
źródło: rowenta.pl

W dzisiejszych czasach nie tylko kobiety lubią i chcą ładnie wyglądać. Również panowie dbają o to, jak są postrzegani. Coraz więcej mężczyzn przykłada dużą wagę do swojego wyglądu. Coraz więcej zaczyna dbać o kondycję swojej skóry, ładnie podciętą brodę i modną fryzurę. Co do tej ostatniej to prawda jest taka, że większość panów może zadbać o nią w zaciszu własnego domu. O ile fryzura nie wymaga fryzjerskiej finezji, z powodzeniem można ją sobie wyczarować samodzielnie. W jaki sposób? Z pomocą przychodzi pewien gadżet, który z dnia na dzień jest coraz bardziej doceniany przez płeć męską. To maszynka do strzyżenia!

Wygoda w zasięgu ręki

Maszynki do strzyżenia (kliknij) to bardzo dobre i rozsądne rozwiązanie. Tego typu gadżety służą nie tylko do podcinania włosów i wyczarowywania modnych fryzur, ale także do przycinania wąsów lub brody. Ogromnym plusem maszynek jest łatwość używania. Ten niewielki gadżet strzyże jak profesjonalny fryzjer. Do tego robi to w bardzo precyzyjny sposób. Samo korzystanie z takiej maszynki do strzyżenia jest szalenie proste i nie wymaga jakichś szczególnych umiejętności. Włosy podcięte taką maszynką na dłużej pozostają ładne i… zdyscyplinowane, co nie zawsze jest takie oczywiste w przypadku strzyżenia klasycznymi nożyczkami. Dzięki maszynce do strzyżenia, swoją wymarzoną fryzurę można stworzyć w zaledwie kilka minut. Kupując tego typu sprzęt, możecie być pewni, że inwestycja szybko się zwróci i dostarczy Wam wiele satysfakcji.

Maszynki do strzyżenia – jakie wybrać

Tak, jak w przypadku wszystkich innych gadżetów, tak i w przypadku maszynek do strzyżenia – warto kupować mądrze i z głową. Na pewno nie warto sięgać po pierwsze lepsze urządzenie, które po kilku użyciach wyzionie ducha. Lepiej zainwestować w gadżet z nieco wyższej półki – wszechstronny i wielofunkcyjny. Szczególnie polecane są maszynki do strzyżenia o kilku funkcjach, które posiadają wymienne głowice. Tego typu maszynki służą nie tylko do obcinania włosów, ale również pełnią funkcję golarki oraz trymera.

Perfect Line TN1350 Rowenta (źródło: rowenta.pl)
Perfect Line TN1350 Rowenta (źródło: rowenta.pl)

Godną polecenia maszynką jest m.in. Perfect Line TN1350 od Rowenty. Jest to  maszynka do strzyżenia włosów oraz trymer do strzyżenia brody i wąsów w jednym, umożliwiająca wyjątkową precyzję strzyżenia. Dzięki wydajnemu silnikowi AC,  maszynka pracuje ciszej, co wpływa na komfort użytkowania gadżetu. Wygodna regulacja pozycji maszynki pomaga w dokładnym strzyżeniu. 9 pozycji strzyżenia oraz 3 micro grzebienie umożliwiają uzyskanie pożądanej długości włosów. Dodatkowo maszynka posiada ostrza ze stali nierdzewnej.

Wet And Dry Titanium (źrodło: rowenta.pl)
Wet And Dry Titanium (źrodło: rowenta.pl)

Fajnym urządzeniem jest także Wet and Dry Titanium TN3310 od Rownety. Wodoodporne właściwości urządzenia oraz zasilanie akumulatorowe umożliwiają korzystanie pod prysznicem.
Profesjonalne ostrza ze stali nierdzewnej z powłoką tytanową gwarantują wysoką jakość cięcia i zwiększoną trwałość urządzenia. Dodatkowo, model ten posiada bardzo wydajny silnik, co zwiększa trwałość urządzenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice