...
pielęgnacja twarzytwarz

Krem przeciwzmarszczkowy NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy Nivea Q10 Plus (źródło: nivea.pl)
Krem przeciwzmarszczkowy Nivea Q10 Plus 

Pierwszą oznaką upływającego czasu są zmarszczki. Mało kto za nimi przebada i mało kto je akceptuje. Niestety, do dnia dzisiejszego nie wynaleziono jeszcze cudownego eliksiru młodości, dzięki któremu wszyscy bylibyśmy młodzi i piękni. Są jednak takie preparaty, które pozwalają nam walczyć z upływającym czasem i pomagają opóźnić powstanie zmarszczek.

Jednym z preparatów, po które warto i należy sięgać jest krem przeciwzmarszczkowy. To właśnie dzięki niemu mamy szansę zestarzeć się wolniej, a przede wszystkim ładniej. A oto właśnie nam chodzi, czyż nie?

Po krem przeciwzmarszczkowy najlepiej jest sięgnąć tuż po 30 roku życia, kiedy to organizm produkuje coraz mniej substancji odżywczych, a skóra nie wytwarza dostatecznie dużo składników pozwalających zachować jej jędrność i elastyczność. Odpowiednio dobrany krem przeciwzmarszczkowy nie tylko opóźni procesy starzenia się, ale także odżywi, nawilży i zregeneruje skórę.

Nie jest prawdą, że najlepsze kremy to te z najwyższej półki, które potrafią kosztować pół naszej pensji. W przypadku drogich kremów bardzo często płacimy nie za ich jakość i skład, ale przede wszystkim za ich opakowanie, znana markę, itp. Osobiście wolę kupić kosmetyk, który jest tańszy, ale sprawdzony i polecany przez koleżanki.

Moim ostatnim odkryciem jest krem przeciwzmarszczkowy NIVEA Q10 PLUS, który mogę wam polecić z czystym sumieniem. Kosmetyk ten nie tylko widocznie redukuje istniejące już zmarszczki, ale także zapobiega powstawaniu nowych. Istotne jest to, że krem ten zapobiega powstawaniu zmarszczek pod wpływem promieniowania słonecznego. Co więcej, produkt NIVEA zawiera 30% więcej substancji nawilżających, dzięki czemu skóra otrzymuje taką porcję nawilżenia, jakiej potrzebuje i dzięki którym staje się gładsza i młodsza. Warto wspomnieć również o tym, że krem NIVEA zwiększa naturalny poziom koenzymu Q10 i kreatyny w skórze.

Mogę śmiało powiedzieć, że już po kilku dniach stosowania kremu skóra jest milsza w dotyku i wyraźnie gładsza. Stosując krem przez dłuższy czas zauważa się znaczne spłycenie zmarszczek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice