...
fryzurywłosy

Uwaga modne: loki

loki

Piękne i bujne loki to marzenie wielu kobiet. Niestety, nie każdą z nas matka natura obdarowała kuszącymi i zmysłowymi lokami. Nic straconego. Teraz kręcone włosy może mieć każda z nas. I to w całkiem prosty sposób. Wystarczy lokówka i odpowiednie kosmetyki, a nasze proste włosy w parę minut zamienią się w burzę loków. I jeszcze jedno – w tym sezonie warto zainwestować w lokówkę, gdyż loki powracają do łask i stają się nowym obiektem pożądania!

Jak wyczarować prawdziwe loki?

Najprostszą i najszybszą drogą do posiadania burzy loków będzie lokówka. Na rynku dostępnych jest wiele modeli od prostych po bardzo zaawansowane. Pamiętaj – im cieńsza końcówka lokówki, tym loki będą drobniejsze. Dobrym rozwiązaniem będzie też suszarko-lokówka. Pod warunkiem jednak, że nie zależy ci na mocno zarysowanych lokach, a jedynie seksownych falach.

Fryzury – loki codzienne

Jeśli już wiesz, jak wykonać piękne loki i fale, pora teraz na kilka inspiracji. Loki na co dzień noś w postaci rozpuszczonej lub zepnij je w kucyk. Możesz też nosić loki razem z drobnymi warkoczykami. Uwaga! W tym sezonie loki robimy nie tylko na włosach długich, ale także półdługich i nieco krótszych.

loki włosy krótkie

loki włosy półdługie

loki modne spięcia

 

loki modne upięcia

loki włosy długie

loki włosy długie

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice