...
choroby i problemy zdrowotneprodukty farmaceutyczneZdrowie

Co na potencję?

Problemy z potencję dotyczą wielu mężczyzny w dojrzałym wieku. Stres, przemęczenie, niezdrowa dieta, siedzący tryb życia, a nawet noszenie obcisłej bielizny i spodni – to wszystko może być przyczyną zaburzeń erekcji. Statystyki nie kłamią – 95% mężczyzn nie leczy się z tych dolegliwości. Co więcej – kłopoty ze wzwodem dotyczą coraz częściej ludzi młodych. Nieleczony problem wpływa na życie intymne partnerów, prowadzi do frustracji i poczucia niespełnienia. Jak temu zaradzić?

źródło:pinterest
źródło:pinterest

Aktywny tryb życia

Polacy pracują coraz więcej. Sytuacja dotyczy szczególnie panów, którzy pragną stanąć na wysokości zadania bycia ojcem i żywicielem rodziny, zatem spędzają niekiedy 12 i więcej godz. poza domem. Ciągły pośpiech, pęd za karierę oraz stres i przemęczenie to wszystko może sprawić, że człowiek nie ma ochoty na nic. Pragnie tylko zregenerować się do pracy i zasnąć w swoim łóżku. Co więcej – długotrwały stres obniża poziom testosteronu i zaburza erekcję. Jak temu zaradzić? Warto kilka razy w tygodniu pójść na siłownię, basen, rower, etc. Sport i aktywność fizyczna są najlepszymi niemedycznymi sposobami na potencję.  Trzeba znaleźć kilka godzin w tygodniu na jakąś aktywność. W końcu mówi się, że „w zdrowym ciele zdrowy duch”.

Zdrowa dieta

Nie jest tajemnicą, że jedzenie leczy. Wiele roślin jest afrodyzjakiem. Koper włoski, seler, pietruszka to warzywa, które warto jeść nie tylko dlatego, że zawierają witaminy, ale również z powodu zwiększania apetytu na seks. W jadłospisie nie może zabraknąć produktów obecnych w kuchni śródziemnomorskiej, takich jak owoce morza, chude sery oraz warzywa podawane na surowo lub duszone na parze. W tradycyjnej medycynie ludowej chińskiej ogromne właściwości przypisuje się żeń-szeniowi, który wspomaga erekcję. Na wzmocnienie libido pomocny może okazać się również szafran – droga przyprawa, która ma wciąż nieocenione działanie.

Tabletki na potencję

źródło:aptekamelisa.pl
źródło:apteka-melissa.pl

Na rynku dostępne są preparaty wspomagające zdolność wzwodu. Niektóre z nich to suplementy diety zawierające bogatą gamę składników, które wpływają na poprawienie seksualnej wydajności. Tabletki na potencję mogą przyjmować mężczyźni w każdym w wieku, są w 100% bezpieczne dla zdrowia. Wśród wielu środków farmakologicznych, warto wyróżnić LIDERIN SEX EXPERT ( sprawdź ), który ma najwięcej pozytywnych opinii. Dlaczego? Bo to preparat poprawiający jakość życia seksualnego, którego receptura została opracowana na naturalnych substancjach. Liderin na potencję jest bezpieczny dla zdrowia,  zawiera wyciąg z żeń-szenia, można stosować go codziennie z dużą satysfakcją seksualną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice