...
choroby i problemy zdrowotneprodukty farmaceutyczneZdrowiezdrowie kobiety

Zadbaj o zdrowe serce

Serce. To najważniejszy narząd w naszym organizmie, chyba zaraz po mózgu. Tak niewiele trzeba, aby zadbać o jego kondycję. Wystarczy przestrzegać kilka zasad, wiedzieć jak je „pielęgnować” i czego należy unikać. W zdrowym ciele nie może zabraknąć kwasów Omega-3, które wpływają na utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu, mającego niebagatelny wpływ na prawidłową pracę serca. MegaRed Omega 3 jest bogatym źródłem tych drogocennych kwasów tłuszczowych.

zdrowe serce

O tym, że serce potrzebuje systematycznego treningu i zdrowej diety wiedzą chyba wszyscy. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego jak ważne są kwasy omega-3 dla pracy układu krwionośnego. Istnieją badania potwierdzające ich wpływ na stan serca. Podobno spożywanie ryb lub suplementów bogatych w omega-3 obniża ryzyko śmierci spowodowane zawałem serca nawet o 50%. Ba! Niektóre badania potwierdzają, że kwasy omega-3 mają wciąż nieoceniony wpływ na stan zdrowia serca i są o wiele bardziej skuteczne niż niektóre leki.

Nie wszyscy jednak są miłośnikami ryb. Ponadto styl i tempo życia sprawia, że rzadko kiedy mamy czasu zaplanować menu tak, aby zagościła w nim ryba raz na kilka dni. O wiele wygodniej jest przyjmować suplementy. Najszybciej działający jest MegaRed zawierający dobrze przyswajalne omega-3, tłuszcze pochodzące z oleju z kryla. Wystarczy dwa razy dziennie przyjmować kapsułki, aby w pełni cieszyć się zdrowym sercem każdego dnia. MegaRed to tabletki, które szybko się połyka, co ważne, nie posiadają one rybiego zapachu. To sprawdzona recepta na zdrowe serce. Przeczytaj porady na temat zdrowego stylu życia na stronie: MegaRed Omega 3, gdzie znajdziesz najnowsze artykuły nt. wpływu cholesterolu na funkcjonowanie serca, produktów bogatych w kwasy omega 3 i wiele innych informacji, dzięki którym będziesz bardziej świadomy tego, że o serce trzeba dbać, aby zawsze biło jak dzwon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice