...
badania lekarskiepiękny uśmiech

Dobry dentysta w Warszawie

dentysta w warszawie

Zdrowe, białe zęby to marzenie wielu osób. Aby jednak zachować piękny uśmiech, wymaga to regularnego szczotkowania, stosując odpowiednią pastę do zębów, a także kontrolowania stanu uzębienia u dentysty. Chyba każdy zgodzi się z tym, że znalezienie dobrego, doświadczonego stomatologa to wyzwanie. Gdzie w Warszawie można spotkać usługi stomatologiczne na zadowalającym poziomie? Na co zwrócić uwagę, wybierając swojego dentystę?

Dentysta z Warszawy – jak go wybrać?

Warszawa to ogromne miasto, nie brakuje więc gabinetów stomatologicznych świadczących szeroki zakres usług. Na co więc zwracać uwagę, jeżeli zależy nam na znalezieniu profesjonalnego gabinetu stomatologicznego z doświadczonym dentystą? Na pewno jednym z kryteriów będą ceny usług. Zależy nam, by nie były zbyt wygórowane, jednak ceny zbyt niskie powinny wzbudzić naszą podejrzliwość.

Atrakcyjnie niska cena może w gruncie rzeczy oznaczać niską jakość świadczonych usług, a także materiałów, jakie są wykorzystywane do poszczególnych zabiegów. W efekcie mimo iż zapłacimy niedużo za usługę, najpewniej w niedługim czasie będzie ona wymagała poprawek, co generuje kolejne koszty. Poza tym warto zwracać uwagę na wyposażenie gabinetu stomatologicznego. Dobry dentysta będzie dysponował nowoczesnym sprzętem oraz sterylnymi narzędziami do pracy. To gwarancja higieny i bezpieczeństwa, które są niezwykle ważne w tym zawodzie.

Wybierając dobrego dentystę, zapewne zwrócimy też uwagę na jego podejście do pacjenta. Dla wielu osób wizyta u stomatologa to wielki stres, wręcz traumatyczne przeżycie. Dlatego kluczowe znaczenie ma przyjazne podejście stomatologa oraz uwzględnianie wrażliwości każdego pacjenta. Dzięki temu wizyty u dentysty zaczną nam się kojarzyć dobrze. Gdzie w Warszawie znajdziemy gabinet stomatologiczny spełniający wszystkie wymienione warunki? Poznaj ofertę Och-dent!

dentysta w warszawie

Och-dent – Twój dentysta z Warszawy

Och-dent to nowoczesny prywatny gabinet stomatologiczny w Warszawie, który zlokalizowany jest przy ulicy Kaliskiej 23 na warszawskiej Ochocie. W gabinecie pracuje sześć osób, a każda z nich ma nieco inną specjalizację. Możemy skorzystać tu z usług lekarza dentysty, ortodonty, a także chirurga szczękowo-twarzowego. Zatem możemy zapisać się tu zarówno na rutynową kontrolę, jak i konsultację w sprawie założenia aparatu ortodontycznego czy wykonania bardziej skomplikowanych zabiegów związanych z chirurgicznym usuwaniem zębów.

Gabinet został wyposażony w nowoczesny sprzęt, ale nie tylko. W poczekalni mieszczą się wygodne krzesełka, kącik dla dzieci, można również napić się kawy lub herbaty, czekając w kolejce, a także skorzystać z jednorazowej szczoteczki do zębów przed wizytą oraz z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi. Wszystko po to, by poczuć się komfortowo i zminimalizować stres. Och-dent specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, dziecięcej, estetycznej, endodoncji (leczenie kanałowe), ortodoncji, implantologii, chirurgii stomatologicznej, a także z zakresu higieny i profilaktyki jamy ustnej. Na miejscu wykonywane są też badania RTG.

Ponadto gabinet oferuje bezpłatne przeglądy i konsultacje, a dla dzieci bezpłatne wizyty adaptacyjne. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym, zatem pacjenci nie muszą obawiać się bólu. W poszczególnych metodach leczenia wykorzystywane są najnowsze technologie i materiały, dzięki czemu jest są one bezpieczne i skuteczne. Och-dent cieszy się dobrą opinią wśród wielu Warszawiaków, którzy chwalą sobie nie tylko dogodną lokalizację, przystępne ceny i wyposażenie gabinetu, ale też ogólną atmosferę, o którą starannie zadbano zarówno pod względem wyposażenia gabinetu, jak i doboru lekarzy.

A jak kształtują się ceny w gabinecie stomatologicznym Och-dent?

Oto przykładowe usługi i ich koszt:

  • znieczulenie miejscowe – 20 PLN;
  • odbudowa zęba – 250 – 300 PLN;
  • wypełnienie zęba materiałem chemoutwardzalnym – 150 PLN;
  • wybielanie nakładkowe – 600 PLN;
  • piaskowanie – 100 PLN;
  • fluoryzacja zębów – 100 PLN;
  • ekstrakcja zęba – 100 – 200 PLN;
  • plastyka połączenia z zatoką szczękową – 250 PLN;
  • konsultacja ortodontyczna – 100 PLN;
  • aparat ortodontyczny stały metalowy – 1,700 – 3,400 PLN.

To oczywiście tylko kilka spośród wielu usług świadczonych przez gabinet Och-dent. Aby poznać całą ofertę, a także dowiedzieć się więcej o samym gabinecie, warto zajrzeć na stronę internetową www.och-dent.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice