Category Archives: kosmetyki do ciała

Malinowy balsam do ciała

Odżywczy balsam do ciała z masłem malinowym, to kolejna propozycja kosmetyczna znanej i cenionej na rynku marki AA.

Read more

Pielęgnacja cery naczynkowej

Pękające naczynka to nie lada problem. Cera naczynkowa wymaga odpowiedniej pielęgnacji, nie tylko zimą. Tylko przy właściwie dobranych kosmetykach i przestrzeganiu zaleceń dotyczących zabiegów kosmetycznych można zmniejszyć uciążliwość nawracających kłopotów: sieci czerwonych pajączków, rozszerzonych naczynek czy długo utrzymujących się rumieńców.

Read more

Kosmetyki z domowej spiżarni – kawa

Naturalne kosmetyki z certyfikatem produktu ekologicznego potrafią być bardzo drogie. Tymczasem sporo naprawdę zdrowych i skutecznych kosmetyków naturalnych można znaleźć w domowej spiżarni. Wystarczy spojrzeć na kawę z nieco innej strony.

kawa

Dzięki zaw...

Read more

Melonowy żel pod prysznic Nivea

Zimą warto postawić na kosmetyki zawierające nawilżające olejki. Dlatego szukając żelu pod prysznic zwracałam szczególną uwagę na skład. Mój wybór padł na melonowy żel pod prysznic marki Nivea, który poza dobroczynnymi olejkami skusił mnie swoim wakacyjnym zapachem.

Read more

Magiczny olejek o zapachu mango od The Body Shop

Wiosną zeszłego roku w sklepach The Body Shop pojawiły się uniwersalne olejki do twarzy i ciała w kilkunastu kuszących zapachach. Chociaż dotąd nie znałam tej marki, zachęca entuzjastycznymi opiniami o tej nowości, postanowiłam spróbować. Mój wybór padł na olejek o zapachu mango.

Read more