Category Archives: gadżety prozdrowotne

Elektroniczny gadżet dla niemowląt – monitor oddechu

Gadżety dla niemowląt znajdujące się na sklepowych półkach kuszą niejednego rodzica. Wiele z nich zapewnia bezpieczeństwo oraz spokojny i beztroski sen. Jednym z nich jest monitor oddechu, którego głównym zadaniem jest zapobieganie nagłej śmierci łóżeczkowej. Urządzenie włącza alarm, gdy niemowlę przestaje oddychać bądź oddech jest nieregularny lub zbyt powolny. Jakie modele monitora oddechu są dostępne na rynku?

Read more

Gadżety zdrowotne, które warto mieć w każdym domu

Jest kilka rzeczy, które warto zakupić do domowej apteczki. W TOP 3 znajdzie się na pewno termometr bezdotykowy oraz ciśnieniomierz naramienny. Jeszcze kilkanaście lat temu tych urządzeń było jak na lekarstwo. Dziś może mieć je każdy i to bez wychodzenia z domu, kupując przez internet. Warto jednak wybierać te akcesoria, które dostępne są na stronach aptek. Mają one zwykle atest i nierzadko certyfikat jakości.

źródło: www.mocneserce.pl

źródło: www.mocneserce.pl

Read more

Poduszka wypełniona łuską gryki na dobry sen

Sen stanowi 1/3 naszego życia, zapewnia regenerację organizmu, poprawia samopoczucie i pozwala odpocząć. Komfort głębokiego snu możemy uzyskać, jeżeli wyposażymy naszą sypialnię w wygodne łóżko. Równie istotny jest wybór pościeli – powinna być miła w dotyku i wykonana z naturalnych materiałów. Nieodzownym jej elementem jest poduszka, gwarantująca optymalne warunki dla snu. Ostatnio dużo pisze się o naturalnych poduszkach wypełnionych łuską gryki. Dowiedźmy się coś więcej.

pinterest

pinterest

Leczn...

Read more

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej

źródło:www.techmed.pl

źródło:www.techmed.pl

Skuteczne odchudzanie można wspomóc poprzez użycie różnego rodzaju przydatnych gadżetów. Trening staje się o wiele bardziej przyjemniejszy, nie jest tak zwaną drogą przez mękę. A po intensywnych ćwiczeniach warto skontrolować efekty ćwiczeń za pomocą wagi z pomiarem tkanki tłuszczowej. Gadżet na odchudzanie to nic innego jak szklana waga elektroniczna zawierająca kilka dodatkowych funkcji, np. pomiar zawartości wody.

Read more

Krokomierz na wiosnę

Wiosna się zbliża, a gdy śnieg zniknie z ulic oraz bulwarów będziemy mogli udać się na odprężający i prozdrowotny spacer. Dla spacerowiczów, którzy lubią kontrolować przebyty dystans, bardzo przydatny jest gadżet w postaci krokomierza z licznikiem kalorii.

Read more