...
Poradnikitwarz

Mój wybór: krem przeciwzmarszczkowy pod oczy EUCERIN HYAL-UREA

pinterest
pinterest

Nie jest tajemnicą, że skóra wokół oczu jest niezwykle delikatna, przez co bardziej narażona na różnego rodzaju uszkodzenia. Przez to, że jest bardzo cienka, szalenie wrażliwa i posiada mało gruczołów łojowych, szybciej się przesusza i szybciej starzeje. To na niej jako pierwszej odbijają się zmęczenie, niewyspanie i nieprawidłowa pielęgnacja. Dodatkowo delikatna skóra wokół oczu jest bardziej podatna na pojawianie się zmarszczek mimicznych ze względu na kształt i funkcje fizjologiczne. 

Pierwsze zmarszczki pod oczami pojawiają się około 25 roku życia. I to właśnie wtedy należy pomyśleć o odpowiedniej pielęgnacji skóry pod oczami. Jeśli tego nie zrobicie, szybko odczujecie skutki zaniedbań w postaci kurzych łapek i pogłębionych zmarszczek mimicznych.

Eucerin - krem przeciwzmarszczkowy pod oczy (źródło: eucerin.pl)
Eucerin – krem przeciwzmarszczkowy pod oczy (źródło: eucerin.pl)

Na zmarszczki w okolicach oczu bardzo pomocny jest krem przeciwzmarszczkowy pod oczy Eucerin Hyal-Urea. Kosmetyk ten dość szybko zrobił furorę wśród moich przyjaciółek. Nic w tym dziwnego, gdyż doskonale nawilża i natłuszcza wrażliwą skórę, skutecznie redukuje zmarszczki (zwłaszcza znienawidzone przez kobiety kurze łapki), zapobiega tworzeniu się nowych, a także chroni przed uszkodzeniami skóry wywołanymi promieniowaniem słonecznym.

Sekretnym składnikiem kremu jest kwas hialuronowy, który sprawia, że skóra staje się elastyczna, a płytkie i głębokie zmarszczki stają się wygładzone i zredukowane. Krem Eucerin Hyal-Urea został stworzony dla takich kobiet, jak ja i ty. To produkt, który idealnie wpisuje się w oczekiwania współczesnych i pewnych siebie kobiet, które dużą wagę przywiązują do wyglądu i chętnie podejmują się walki z upływającym czasem.

Dla mnie ogromnym plusem kremu jest to, że intensywnie nawilża. Rzadko kiedy tego typu produkty są w stanie sprostać wymaganiom cienkiej skóry wokół oczu, która jest szalenie podatna na wysychanie i przesuszanie się. Krem Eucerin przywraca skórze wokół oczu pożądany blask, a do tego redukuje nieprzyjemną szorstkość. Co więcej, jeśli skóra wokół oczu jest podrażniona i nieco przesuszona, krem przynosi szybką ulgę.

Produkt Eucerin można stosować zarówno rano, jak i wieczorem. Jest on szalenie skuteczny, a przy okazji bardzo bezpieczny. Nie wywołuje podrażnień, ani uczuleń. Poza tym świetnie się aplikuje i szybko wchłania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice