...
ciałoodnowa biologiczna i spapielęgnacja ciałaPoradniki

Nowe ciało i lepsze samopoczucie na lato, czyli jedziemy do Spa

weekend we dwoje

Większość z nas żyje obecnie w ciągłym biegu. Biegiem pędzimy do pracy i biegiem z pracy wracamy. Mamy coraz więcej obowiązków, przez co jesteśmy bardziej zestresowani, znerwicowani, zmęczeni. Nie dosypiamy i nie dbamy o odpowiednią dawkę relaksu. Efektem tego typu zabiegów jest pogorszenie kondycji skóry i ciała w ogólnym tego słowa znaczeniu. Nie muszę chyba nikogo przekonywać, że to właśnie na naszej skórze najbardziej widoczne są wszelkie oznaki zmęczenia i zestresowania. Zmęczona skóra jest nie tylko bardziej poszarzała i pozbawiona blasku, ale także podatna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Szybciej się przesusza i szybciej starzeje. Zmęczenie i przepracowanie ma również negatywny wpływ na nasz kręgosłup. Zestresowani i przemęczeni, częściej uskarżamy się na bóle w odcinku szyjnym i lędźwiowym.

Jedynym rozwiązaniem na wyżej opisane bolączki jest wyjazd do Spa. Oczywiście nie musicie od razu jechać na nie wiadomo jak długo. Na początek jeden weekend w zupełności wystarczy, aby zregenerować ciało i duszę, naładować akumulatory, zadbać o urodę i odpocząć. Jeśli nie lubicie jeździć sami, polecam wam wyjazd we dwoje. Obecnie większość Spa w Polsce posiada w swojej ofercie szalenie atrakcyjne pakiety dla dwojga.

weekend we dwoje

Taki weekend we dwoje w Spa to genialna okazja, aby w tym szalonym tempie znaleźć choć chwilę dla siebie i wspólnie wypocząć. W momencie, kiedy ty będziesz walczyła z pomarańczową skórką, twój ukochany może zażywać kąpieli w basenie lub relaksować się w jacuzzi. Kiedy ty będziesz robiła manicure i pedicure, na które nie masz czasu na co dzień, twój ukochany może pójść pograć w golfa. Razem z kolei możecie wybrać się na relaksacyjny masaż. A trzeba przyznać, że korzyści z takiego masażu są nieocenione. Odpowiednio wykonany masaż nie tylko odpręża i rozluźnia sztywne mięśnie, ale także niweluje bóle kręgosłupa i głowy, przyspiesza metabolizm i działa przeciwzakrzepowo. I to nie wszystko. Dobrze wykonany masaż genialnie ujędrnia i uelastycznia skórę, a także pomaga pozbyć się niechcianego cellulitu.

Decydując się na weekend we dwoje w Spa dobrze jest także zaserwować sobie grotę solną, o ile oczywiście takowa znajduje się w wybranym ośrodku oraz aromaterapię, która koi zmysły i wyśmienicie relaksuje.

Dokąd pojechać? Osobiście mogę wam polecić dwa miejsca. Pierwszym z nich jest Hotel Głęboczek na Mazurach. Drugim z kolei Hotel Villa Park w Ciechocinku. Obydwa miejsca należą do sieci MPM Hotele Spa, stworzonej z myślą o ludziach, którzy potrafią zatrzymać się i docenić zdrowy tryb życia (zobacz: weekend we dwoje)

Już jeden taki weekend we dwoje sprawi, że będziecie chcieli jak najszybciej go powtórzyć zarówno dla siebie samych, własnego zdrowia, dobrego samopoczucia, jak i dla urody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice