...
dłonie i stopyPoradniki

Uwaga modne: czarne paznokcie

czarny manicure

Czarne paznokcie na lato? A czemu nie! W tym sezonie wszystko jest dozwolone. Po czarny lakier sięgamy nie tylko od święta, ale także na co dzień. Wybieramy lakiery błyszczące lub modne w ostatnim czasie matowe. Stawiamy na czarny manicure w wydaniu total look lub czerń w połączeniu z szarościami, złotem lub srebrem. Fajnym rozwiązaniem są też grafiki na czarnych paznokciach.

Styl i klasa

Czarne paznokcie stały się hitem tego roku. Nic w tym dziwnego. Są na tyle uniwersalne, że pasują na każdą okazję oraz na tyle charakterne, aby pozwoliły wyróżnić się z tłumu. Aby cieszyć się nienagannym czarnym manicure warto zastanowić się, w jakiej technice go wykonać i na jaki lakier się zdecydować. Paznokcie hybrydowe to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych wyborów, zwłaszcza gdy zależy nam na długotrwałym efekcie. Jeżeli chcesz cieszyć się dłuższymi paznokciami, a twoje do najdłuższych nie należą, postaw na czarne paznokcie żelowe. Mniej popularną opcją są paznokcie akrylowe.

czarne paznokcie matowe

Błysk i mat

W ostatnim czasie hitem stały się czarne paznokcie w wydaniu mat. Do ich wykonania potrzebny jest jednak specjalny lakier. Bez względu jednak na to, czy zdecydujesz się na mat czy połysk pamiętaj, aby położyć bazę pod lakier i top, który wykończy manicure. Czarny lakier może nieco trudno schodzić z paznokci, dlatego baza jest niezbędna, aby uchronić płytkę paznokcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice