...
pielęgnacja twarzytwarz

S.O.S dla skóry odwodnionej i przesuszonej…

Krem do skóry odwodnionej i przesuszonej (źródło: www.siquens.pl)
Krem do skóry odwodnionej i przesuszonej (źródło: www.siquens.pl)

Skóra sucha i odwodniona potrzebuje szybkiej reakcji. W przeciwnym razie stanie się zaogniona, napięta, ściągnięta i szorstka. Zacznie piec, łuszczyć się, a z czasem nawet i pękać. Aby uchronić się przed skutkami złej pielęgnacji cery przesuszonej i odwodnionej, warto sięgnąć po krem Siquens MedExpert. Jest to nowa marka profesjonalnych dermo kosmetyków, opartych na składnikach opracowanych w najlepszych i starannie wyselekcjonowanych laboratoriach, których skuteczność potwierdzono licznymi badaniami klinicznymi. 

Mnie ten krem poleciła koleżanka, która podobnie jak ja zmaga się z cerą suchą i odwodnioną na skutek częstego przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych. Z informacji zawartych na opakowaniu dowiadujemy się, że kosmetyk będzie doskonałym rozwiązaniem również dla osób, które zmagają się z suchą skórą wskutek zażywania antybiotyków, kontaktu z ostrym i zimnym powietrzem, a także zmian hormonalnych. Krem doskonale sprawdzi się także po długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne.

Siquens MedExpert to krem, który dzięki kompleksowi składników nawilżających, odbudowujących i naprawczych zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie i regenerację skóry. Dużym plusem kosmetyku jest to, że niemalże natychmiast redukuje nieprzyjemne uczucie napięcia i ściągnięcia skóry, tym samym zapewniając uczucie komfortu. I to nie wszystko!

Co ciekawe, dzięki zawartości witaminy E, krem wspomaga funkcje ochronne skóry, zapobiegając szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych. Dla mnie bardzo ważne jest, że krem nie posiada parabenów, ani parafiny. Nie ma w nim żadnych substancji uczulających. Dużym atutem kremu jest także jego konsystencja. Kosmetyk nie przypomina klasycznego kremu. Jest czymś pomiędzy kremem, a żelem, dzięki czemu wchłania się w skórę szybko i idealnie, nie pozostawiając na jej powierzchni tłustego filmu. Ważne jest również to, że krem doskonale współgra z podkładem koloryzującym. Podkład nałożony na krem nie roluje się, co w przypadku innych kremów bywa dość uciążliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice