...
akcesoria do włosówzdrowie włosów

Suszarki do włosów BaByliss Pro

Chyba każda kobieta ma w łazience suszarkę i pewnie większość z nas, w obawie przed przesuszeniem włosów, stara się używać jej tylko wtedy, gdy to konieczne, na przykład w zimie, kiedy nie można wyjść do pracy z mokrą głową.

Od jakiegoś czasu na rynku dostępne są jednak profesjonalne suszarki, które nie tylko nie szkodzą włosom, ale wręcz je pielęgnują. Produkuje się je w oparciu o najnowsze technologie i ze specjalnych materiałów, np. z ceramicznymi elementami grzewczymi, które nie nagrzewają się w takim stopniu, jak te z metalu czy plastiku i dlatego są bezpieczne dla włosów. Nowoczesne modele suszarek mają ergonomiczną budowę i mimo sporych rozmiarów są zazwyczaj lżejsze, niż te tradycyjne, a więc i wygodniejsze w użyciu. Wiele z nich ma także funkcję jonizacji, dzięki której włosy nie elektryzują się, a co za tym idzie, lepiej się układają i są po prostu gładsze. Z kolei funkcja chłodnego nawiewu chroni przed nadmiernym przesuszeniem i pomaga domknąć łuski włosów, dzięki czemu końcówki się nie rozdwajają. Dodatkową zaletą większości takich suszarek jest duża moc, a jednocześnie energooszczędność.

Suszarki Babyliss Pro
Suszarki BaByliss Pro

Jedną z najbardziej znanych marek, które oferują profesjonalny sprzęt fryzjerski, jest firma BaByliss. Suszarki z serii Pro dostępne są także dla użytkowników indywidualnych w dość rozsądnych cenach, więc jeśli chcemy zadbać o zdrowie włosów podczas suszenia, warto rozważyć zakup.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice