...
fryzurywłosy

Uwaga modne: loki

loki

Piękne i bujne loki to marzenie wielu kobiet. Niestety, nie każdą z nas matka natura obdarowała kuszącymi i zmysłowymi lokami. Nic straconego. Teraz kręcone włosy może mieć każda z nas. I to w całkiem prosty sposób. Wystarczy lokówka i odpowiednie kosmetyki, a nasze proste włosy w parę minut zamienią się w burzę loków. I jeszcze jedno – w tym sezonie warto zainwestować w lokówkę, gdyż loki powracają do łask i stają się nowym obiektem pożądania!

Jak wyczarować prawdziwe loki?

Najprostszą i najszybszą drogą do posiadania burzy loków będzie lokówka. Na rynku dostępnych jest wiele modeli od prostych po bardzo zaawansowane. Pamiętaj – im cieńsza końcówka lokówki, tym loki będą drobniejsze. Dobrym rozwiązaniem będzie też suszarko-lokówka. Pod warunkiem jednak, że nie zależy ci na mocno zarysowanych lokach, a jedynie seksownych falach.

Fryzury – loki codzienne

Jeśli już wiesz, jak wykonać piękne loki i fale, pora teraz na kilka inspiracji. Loki na co dzień noś w postaci rozpuszczonej lub zepnij je w kucyk. Możesz też nosić loki razem z drobnymi warkoczykami. Uwaga! W tym sezonie loki robimy nie tylko na włosach długich, ale także półdługich i nieco krótszych.

loki włosy krótkie

loki włosy półdługie

loki modne spięcia

 

loki modne upięcia

loki włosy długie

loki włosy długie

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice