Category Archives: makijaż oczu

Modny makijaż oczu – wiosna 2017

modny makijaż oczu

źródło: https://pl.pinterest.com

Kobiety można podzielić na dwa typy: takie, które w makijażu wyraźnie podkreślają usta, i takie, które całą uwagę skupiają na oczach. O ile o modnych ustach na nowy sezon pisałam kilka dni temu, o tyle dziś na tapetę wezmę modne oczy. Bo przecież nie bez powodu mawia się, że oczy są zwierciadłem duszy. Warto więc, aby były ładnie wyeksponowane i modnie podkreślone.

Read more

Czary mary białej kredki

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Jesteście szczęśliwymi posiadaczkami białej kredki do makijażu? Jeśli nie, jak najszybciej nadróbcie zaległości. I nie bójcie się, że namawiam was do czegoś, przez co zaliczycie makijażową wpadkę. Wręcz przeciwnie! Już jakiś czas temu biała kredka stała się ulubienicą makijażystów. Na jej punkcie oszalał cały świat. 

Read more

Perfekcyjny makijaż oczu krok po kroku

Bez względu na to, czy robimy dzienny makijaż oczu, czy wieczorowy, naturalny, czy bardziej ekstrawagancki – zasady jego wykonania pozostają niezmienne. Chcąc mieć perfekcyjny makijaż oczu, należy wykonywać go krok po kroku, według ściśle określonego porządku.

Read more

Makijaż w 5-10-15 minut

Nie zawsze mamy tyle czasu by wykonać pełny makijaż. Warto jednak wiedzieć, że nie potrzebujemy godzin by prezentować się lekko, świeżo i promiennie – czasem wystarczą minuty.

Read more

Makijaż w stylu Beyoncé

W teledysku do piosenki “Countdown” Beyoncé występuje w kilku różnych makijażach. Wersja z rozświetlonym na żółto wewnętrznym kącikiem oka, w zależności od intensywności cieni, których użyjemy, będzie nadawać się zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjście.

Read more

Hit wiosny 2013 – Pretty Naughty od Estee Lauder

Marka Estee Lauder przyzwyczaiła nas już do tego, że z każdym nowym sezonem wprowadza na rynek interesującą nowość kosmetyczną. Wiosną 2013 również nas nie zawiedzie.

Read more

Tusz do rzęs PUPA VAMP

Marka PUPA przyzwyczaiła nas do kosmetyków doskonałej jakości, które sprawdzają się w każdej sytuacji. Czy najnowszy tusz do rzęs tej marki jest równie dobry i godny polecenia?

Read more