...
Poradniki

Jak zachować sprawność seksualną

Problemy w sypialni to dziś częsty spotykamy temat. Choć większość panów nie przyznaje się do tego, to zdecydowana większość boryka się z wywołaniem erekcji lub jej utrzymaniem. Jeszcze do niedawna kłopoty w sypialni były problemem mężczyzn w średnim wieku. Dziś z problemem borykają się coraz młodsi panowie. Zazwyczaj przyczyną jest stres i przemęczenie. Niekiedy problemy z erekcją wynikają z kryzysu w związku lub problemów w pracy. Dobra wiadomość w tym wszystkim jest taka, że zaburzeniom erekcji można skutecznie zaradzić. Bardzo często wystarczy dokonać niewielkich zmian we własnym życiu i sięgnąć po odpowiednie suplementy, aby na nowo cieszyć się satysfakcjonującym życiem seksualnym.

Zdrowa dieta

Wbrew pozorom, w zachowaniu sprawności seksualnej bardzo ważną rolę odgrywa zdrowa dieta. Niestety, wielu mężczyzn zupełnie o nią nie dba. Tymczasem, jeśli wprowadzimy do menu produkty będące naturalnymi afrodyzjakami, nie tylko nasze zdrowie, ale także życie seksualne zyska na tym naprawdę dużo. Szczególnie polecane są truskawki, awokado, cynamon i kardamon. Naturalnymi afrodyzjakami są również czekolada, owoce morza i kawior.

Biorąc pod uwagę fakt, że prawdziwym wrogiem dla zdrowia i dobrej formy są nasycone kwasy tłuszczowe, należy jak najszybciej wyeliminować je z codziennego menu. Nasycone kwasy tłuszczowe znajdziemy m.in. w serze, tłustych mięsach, maśle i margarynie. Ograniczając spożycie tych produktów, pomożemy naszej kondycji – również tej seksualnej. Ważnym elementem modyfikacji stylu życia jest także ograniczenie spożywanego alkoholu oraz rzucenie palenia.

Aktywność fizyczna

Jak to mawiają niektórzy – w zdrowym ciele, zdrowy duch. To samo tyczy się udanego pożycia. Jeśli ciało będzie zdrowe, zdrowa będzie także seksualność. Ruch przyczynia się do podwyższenia endorfin w organizmie, które rodzą uczucie przyjemności, relaksu i tym samym sprzyjają aktywności seksualnej. Pływanie, bieganie, szybkie spacery, gra w tenisa – to wszystko stanowi sprawdzoną receptę na super formę w sypialni.

Suplementy diety

źródło: www.doz.pl
źródło: www.doz.pl

O ile problemy z erekcją nie mają swojego źródła w psychice, warto wspomóc się suplementami diety o właściwościach wspomagających erekcję. Obecnie numerem jeden wśród suplementów dostępnych bez recepty jest Braveran (kliknij). Polecany jest on każdemu, kto ceni jakość swojego życia intymnego i intensywność doznań. Braveran jako jedyny posiada odpowiednią dawkę substancji korzystnie wpływających na sprawność seksualną. Składniki Braveranu zwiększają wydolność psychofizyczną, pobudzają popęd seksualny, ułatwiają wywołanie i wzmocnienie erekcji. Braveran wspomaga również regeneracje organizmu i działa antyoksydacyjnie.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice