...
ciałoPoradniki

Nowe ciało na wiosnę – gdzie i co ćwiczyć

Pure Fitness (źródło: jatomifitness.pl)
Pure Fitness (źródło: jatomifitness)

Sezon jesienno-zimowy to ciężki czas dla naszego ciała. Niskie temperatury powodują, że więcej jemy i mniej się ruszamy. I tak jak wiosną, czy latem częściej wychodzimy na spacery, tak zimą spacerów unikamy jak ognia. Efektem tego są nadprogramowe kilogramy, których później trudno się pozbyć. Dobrze jest więc zadbać o regularny ruch tak, żeby wiosną nasze ciało było gotowe do pokazania się i żebyśmy nie mieli czego się wstydzić…

Jeśli nie macie w sobie dość siły i samozaparcia, żeby ćwiczyć w domu, znajdźcie sobie miejsce, gdzie pod czujnym okiem trenera będziecie musieli wylać trochę potu. Uwierzcie mi, że nic tak nie mobilizuje jak zakupiony karnet na siłownię, czy do klubu fitness. Współczesne kluby fitness mają na tyle bogatą ofertę, że bez problemu każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Zarówno zaprawieni w bojach sportowcy, jak i osoby wcześniej nie ćwiczące znajdą dla siebie odpowiednie zajęcia, które nie tylko zadbają o piękne ciało, ale i zapewnią solidną porcję zabawy.

Salsa w Pure Fitness (źródło: jatomifitness.pl)
Salsa w Pure Fitness (źródło: jatomifitness.pl)

Jeśli chodzi o kluby fitness to szczerze mówiąc wypróbowałam ich już kilka. Moje potrzeby i oczekiwania spełnia tylko jeden – PURE FITNESS. W żadnym innym miejscu nie czuję się tak dobrze, jak tam. Pure Jatomi Fitness to największa sieć klubów w Polsce. Ich działalność skupia się na dostarczaniu najwyższej jakości usług w zakresie fitnessu. Ogromnym atutem klubów Pure Fitness jest to, że wyposażone są w sprzęt najnowszej generacji i zatrudniają najlepszych z najlepszych trenerów, którzy posiadają szeroką wiedzę z zakresu żywienia i zdrowego stylu życia. Odwiedzając taki klub ma się poczucie, że nie jest się traktowanym ogólnikowo lecz indywidualnie. Trenerzy są bardzo pomocni, co jest niezwykle ważne dla osób rozpoczynających swoją przygodę z fitnessem. W Pure Jatomi Fitness możemy zapisać się na zajęcia, które są wszystkim doskonale znane, jak również spróbować zupełnie czegoś nowego. W ofercie klubu znajdziemy zarówno popularne treningi TBC, stretching, fit ball, belly dance, jak i aerobox, step, czy pilates . Mnie bardzo spodobały się zajęcia z tańca Bokwa. Już dawno tak dobrze się nie bawiłam.

Pilates w Pure Fitness (źródło: jatomifitness.pl)
Pilates w Pure Fitness (źródło: jatomifitness.pl)

Pure Fitness to miejsce, w którym bez trudu zarazimy się miłością do aktywnego trybu życia. W takim klubie walka o piękne ciało nie jest katorgą, lecz czystą przyjemnością.

Wystarczy, że 2-3 razy w tygodniu będziecie odwiedzać klub fitness, a wiosnę przywitacie z płaskim brzuchem, pięknymi nogami, ramionami i seksownymi pośladkami. Co więcej, coś takiego jak przesilenie wiosenne będzie wam zupełnie obce. Doskonale znane będą za to: świetne samopoczucie, ogromne pokłady energii i siła do działania. Warto? Warto!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice