...
makijażPoradnikitwarz

Sprawdzone sposoby na seksowne usta

Piękne, jędrne i pełne usta to tajna broń każdej kobiety! Niestety, nie wszystkie z nas matka natura obdarzyła ustami niczym Angelina Jolie. Oczywiście to nie powód, żeby od razu biec i umawiać się na konsultacje ze specjalistą od medycyny estetycznej. Prawda jest taka, że nie musimy wstrzykiwać sobie żadnych dziwnych substancji, aby być posiadaczkami dużych i zmysłowych ust. Istnieje kilka naturalnych trików, które zapewnią efekt „wow”. Jakie to triki?

  1. Złuszczanie

Systematyczne złuszczanie ust to zabieg, który sprawi, że usta staną się lepiej ukrwione i tym samym bardziej jędrne. Co drugi dzień nakładaj na usta peeling, który usunie z nich martwy naskórek. Pamiętaj też, aby po każdym takim zabiegu nałożyć na usta nawilżający balsam. W przeciwnym razie, usta staną się suche i mało atrakcyjne.

  1. Masaż ust

Raz na jakiś czas możesz zaserwować swoim ustom pobudzający masaż, który poprawi ich ukrwienie. Usta dobrze jest masować szczoteczką do zębów przez kilka minut.

  1. Baza pod makijaż ust

Jestem pewna, że większość z Was używa specjalnej bazy pod makijaż twarzy. Czemu więc nie sięgać po taki preparat przed zrobieniem makijażu ust? Dziś bazy pod szminki są czymś zupełnie naturalnym i łatwo dostępnym. Korzystajmy z tego typu wynalazków, bo dzięki nim możemy liczyć na prawdziwe cuda.

  1. Konturówka

Każdy profesjonalny makijażysta doradzi kobiecie przyjaźń z konturówką. Produkt ten nie tylko utrudni szmince rozmazywanie się, ale także pomoże optycznie powiększyć usta. Wystarczy delikatnie wyjechać konturówką poza obwód ust, a następnie całość pokryć szminką i gotowe. W ten sposób powiększymy usta do całkiem pokaźnych rozmiarów. Ale uwaga! Warto przy tym pamiętać, aby nie przesadzić.

  1. Błyszczyk

Od zawsze wiadomo, że wszelkie błyszczące kosmetyki optycznie powiększają usta. Zamiast więc matowych szminek, należy wybierać te z drobinkami odbijającymi światło. Efekt większych ust gwarantowany!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Editor's choice